O nas

Od 2005 roku tworzymy dla placówek medycznych takie rozwiązania jak drEryk, ErLab, Linia Życia. W skład struktury naszego zespołu wchodzi produkcja, sprzedaż oraz asysta techniczna. Bezpośrednio współpracujemy z wieloma specjalistami medycyny takich organizacji jak: Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz Porozumienie Pracodawców Ochrony Zdrowia.

Zakres usług

Obsługujemy naszych klientów, zarówno w zakresie sprzedażowym jak i technicznym z dwóch lokalizacji: w Łodzi oraz w Krakowie, a także poprzez sieć lokalnych partnerów. Można nas poznać osobiście podczas kongresów, tragów konferencji związanych z branżą medyczną. Organizujemy również spotkania dla grup osób zainteresowanych naszymi rozwiązaniami, bezpośrednio we wskazanych lokalizacjach. Jeżeli są Państwo zainteresowani takimi spotkaniami prosimy o kontakt z nami.

Model działania

Sugestie otrzymywane od naszych Użytkowników, dotyczące zapotrzebowania na nowe funkcjonalności, wnikliwie analizujemy i możliwie szybko wdrażamy do naszych programów. Tego typu zgłoszenia przyjmujemy na adres informacja@dreryk.pl. Naszym priorytetem jest tworzenie oprogramowania stanowiącego odpowiedź na Państwa potrzeby. Buduj z nami drEryka .


Prowadzimy szeroką działalność edukacyjną, a także uczestniczymy w projektach ogólnokrajowych związanych z tworzeniem rozwiązań informatycznych dla środowiska medycznego, kreując nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Zespół Asysty Technicznej i Produkcyjny tworzy kolejne aktualizacje oprogramowania drEryk dostosowane do zmieniający się przepisów i wymagań ze strony NFZ i MZ oraz Państwa potrzeb. Zespół Sprzedażowy złożony z Kierowników Regionu jak i Wsparcia Sprzedaży poprowadzi Państwa przez proces zakupu oprogramowania drEryk oraz zorganizuje proces jego wdrożenia i dedykowanych szkoleń dla personelu medycznego. Natomiast Asysta Techniczna udzieli kompetentnych informacji w zakresie użytkowania oprogramowania i pomoże rozwiązać bieżące problemy.

Poszukują Państwo informacji o działalności Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol Sp. z o.o. lub kontaktu do doświadczonego specjalisty z obszaru programu drEryk, ErLab, Linia Życia, ChPL, eWUŚ lub wdrożeń? Państwa redakcja jest zainteresowana przedrukiem artykułów i informacji? Potrzebny jest asap komentarz nt. trendów na rynku medycznym w kontekście IT?

Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Umożliwimy kontakt z ekspertem, odpowiemy na pytania, dostarczymy zdjęcia.

Dane kontaktowe:
Robert A. Beksiński
Senior Key Account Manager
drEryk Sp. z o. o., ul. Wadowicka 6, 30-415 Kraków
tel.: + 48 12 361-4403, 605 506-406
Robert.Beksinski@ericsson.com