drEryk – Update 7.0.1 – dostępny

Szanowni Państwo,

uwzględniając prośby Klientów pracujących jeszcze na monitorach z rozdzielczością mniejszą niż minimalnie przez nas rekomendowaną, udostępniamy Państwu aktualizację do wersji 7.0.1 zawierającą możliwość przewijania nowego widoku recept. Aktualizacja 7.0.1 jest dedykowany dla osób, które zaktualizowały się już do wersji 7.0.0.

Przypominamy równocześnie, iż podczas aktualizacji do wersji 7.0.0 zmianie ulega jedna z głównych funkcjonalności aplikacji – zaimplementowana w drEryk baza leków (Pharmindex). W konsekwencji w zależności od wielkości Państwa baz danych oraz liczby dokumentacji zawierającej historycznie wypisane leki czas aktualizacji do wersji 7.0.0 może wydłużyć się nawet kilkukrotnie.

W związku z tym prosimy o cierpliwość i nie przerywanie tego procesu

Jednocześnie pragniemy poinformować, że poza wydłużeniem czasu sam proces nie różni się niczym od aktualizacji poprzednich. Tych z Państwa, którzy aktualizację wolą przeprowadzić mimo wszystko przy wsparciu Asysty Technicznej zachęcamy do skorzystania z jej usług już w poniedziałek.

W razie problemów prosimy standardowo o przesłanie ich opisu na adres zespołu Asysty Technicznej drEryk (serwis@dreryk.pl)

Udostępniamy kolejną aktualizację oprogramowania drEryk.

Lista wprowadzonych zmian w wersji 7.0.1:

  1. Wprowadzenie możliwości przewijania zawartości widoku recept.


Cała treść newslettera dostępna również pod adresem www.dreryk.pl.

Z wyrazami szacunku 
drEryk Sp. z o.o.