drEryk na Rodzinna 2019 – Zapraszamy!

 

Szanowni Państwo,

 
drEryk uczestniczy w V Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Rodzinnej „Rodzinna 2019 – nowości i praktyka”, która odbywa się w dniach 15-16 listopada 2019 r. w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE. Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego stoiska na I piętrze na wprost wejścia do Auli.

Na naszym stoisku do Państwa dyspozycji będziemy w następującym składzie: Piotr Staniec – Dyrektor Regionalny, Ryszard Wojtyna – Asysta Techniczna oraz Sylwester Gomółka – Partner drEryk.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zaprezentujemy nowości w oprogramowaniu drEryk.

 
Zapraszamy też wszystkich nowych Klientów zainteresowanych zakupem oprogramowania drEryk, dla których będziemy mogli przygotować oferty zakupu licencji i umówić się na prezentację.

 
Tegoroczna, już V edycja Konferencji Medycyny Praktyczniej organizowana jest pod hasłem „Bo każdy pacjent jest dla lekarza zagadką…”

Jak zwykle organizatorzy proponują Państwu sporo nowości, dużo praktyki, a dobór tematów stanowi odpowiedź na codzienne problemy i sytuacje spotykane w praktyce lekarza rodzinnego. Miejsce pozostaje bez zmian – nowoczesne, przestronne i przyjazne Centrum Kongresowe ICE Kraków.
Więcej informacji o programie konferencji na stronie organizatora, Medycy Praktycznej Rodzinna 2019

 

Do zobaczenia!
Zespół drEryk

 

 

Comments are closed.