Aktualności

Komentarze (4)

4 myśli nt. „Aktualności

 1. Akurat lista leków to najsłabszy element drEryka. Żeby wypisać np. banalną receptę na szczepionkę Engerix B trzeba przedzierać się przez 24 (słownie: dwudzieścia cztery) jej wersje, w tym w niedostępne na rynku opakowania zbiorcze!

  • Szanowna Pani Małgorzata Miedzianowska,
   bardzo dziękuję za cenną wskazówkę zawartą w przesłanym przez Panią komentarzu.
   Troszkę ze zwłoką, za co uprzejmie przepraszam, ale jednocześnie celowo – bo dziś mogę napisać, że trwają, a nawet są już bardzo zaawansowane prace nad zmianą listy leków, bezpłatnie dołączonej do programu drEryk. Tak, zostaną usunięte pozycje już wycofane z rynku; tak, zostaną dodane nowe substancje lecznicze. Koledzy pracują nad mocną rozbudową zawartości i funkcjonalności naszej bazy leków – tym samym mamy nadzieję, że będą z niej Państwo po zakończeniu prac bardzo zadowoleni.
   Pozdrawiam
   Robert A. Beksiński

   • Juz dawno utworzyłabym sobie podreczna baze leków ( z tej jakze niedoskonałej listy) , gdyby dokonczona została przez Państwa funkcja opisu leku, który to opis mogłabym przenieść do leków podrecznych . ( do tej pory nie przenosci sie opis leku z loekiem, a opis jestw jednej linii ; klawisz enter- zamyka okienko)

Dodaj komentarz