Cykl spotkań 2015

Dobre działania naszej Sieci Partnerskiej – cykl spotkań regionalnych

Szanowni Państwo,
Zakończyliśmy turę jesień 2015 w ramach Cyklu spotkań regionalnych dla lekarzy i pielęgniarek.

Byliśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok 2015. Nasz Cykl spotkań regionalnych spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem lekarzy zarówno pracujących na oprogramowaniu drEryk, jak i dopiero szukających dobrego programu dla podmiotu leczniczego. Każdy uczestnik otrzymał od nas materiały w formie papierowej i elektronicznej.Po zakończonym jesiennym cyklu szkoleń, podczas którego odbyło się aż 40 spotkań z lekarzami i pielęgniarkami w całej Polsce przyszedł czas na jeszcze większą dawkę wiedzy i medycznych inspiracji. Następna edycja to tym razem aż 47 spotkań z Państwem na terenie całej Polski przygotowane w oparciu o sugestie i prośby personelu medycznego oraz kadry zarządzającej.
Już dzisiaj zapraszamy do bezpłatnego udziału.
Pomocą Państwu służyli Robert Beksiński, Piotr Staniec, Katarzyna Chudzik-Ślusarek z Działu Handlowego oraz nasi Partnerzy z całej Polski.

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział w naszych spotkaniach, zarówno całemu personelowi medycznemu, Partnerom, którzy pomagali nam w organizacji i prowadzeniu spotkań oraz organizacją lekarskim, którzy z nami współpracowali podczas jesiennego Cyklu.

Zapraszamy na kolejne, interesujące oraz z ogromną dawką konkretnej wiedzy spotkania podczas wiosennego Cyklu spotkań dla lekarzy i pielęgniarek.

Gizycko2015X22Elk2015VII16

Cykl spotkań – wiosna 2016

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na następną edycję Cyklu spotkań dla lekarzy i pielęgniarek, podczas którego odbędzie się aż 47 spotkań z Państwem na terenie całej Polski przygotowane w oparciu o sugestie i prośby personelu medycznego oraz kadry zarządzającej.
Już dzisiaj zapraszamy do bezpłatnego udziału.
Baner Cykl spotkań regionalnych dla lekarzy i pielęgniarek w3

Komentarze (2)

2 myśli nt. „Cykl spotkań 2015

  1. Bardzo dobre szkolenie, pomocne, przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze.
    Z samego oprogramowania zaczęliśmy już korzystać i bardzo dobrze nam się pracuje.
    Jeżli w przyszłym roku zorganizujecie kolejne spotkania na pewno się zjawimy.
    Monika

Dodaj komentarz