Aby zobaczyć więcej informacji, proszę się zalogować jako partner z właściwym sobie statusem...

Rozwiązania Partnerskie

Rozwiązania Partnerskie

Usługa stałego IP

Istnieje szereg sytuacji, w których dostawca Internetu nie oferuje możliwości wykupienia stałego adresu IP. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie Dynamicznego Serwera Nazw Domen – DDNS.

Usługę taką oferuje podmiotom leczniczym firma GuardLogic. Korzystają z niej Klienci u których zachodzi konieczność uruchomienia zdalnych połączeń VPN pomiędzy filiami pracującymi na łączach nie posiadających stałego IP. Także funkcjonalność e-Rejestracji zakłada, że dedykowany fragment oprogramowania drEryk jest widoczny w Internecie pod stałym adresem IP / DNS – w tym obszarze Usługa GuardLogic DDNS znakomicie wychodzi na przeciw tym podmiotom leczniczym, które potrzebują takiego stałego połączenia.

U Klienta, który korzysta z usługi, instalowany jest na serwerze Windows program odpowiedzialny za współprace z serwerem DDNS GuardLogic. Oprogramowanie u Klienta przekazuje na w/w serwer informację o bieżącym adresie IP oraz licencję DDNS, co powoduje odświeżenie nazwy DNS przydzielonej dla Klienta, a dostępnej w Internecie.

Usługa GuardLogic DDNS działa bezpiecznie i stabilnie oraz w żaden sposób nie wpływa na wydajność serwera. Od kilku lat usługa wykorzystywana jest z zadowoleniem przez szereg podmiotów, nie tylko z branży medycznej.

Infrastruktura odpowiedzialna za realizację usługi zamieszczona jest w profesjonalnej serwerowni i ustawicznie monitorowana przez administratorów.

Roland Fojcik
GuardLogic SC
Partner działający w ramach Sieci Partnerskiej Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol

Słodkie podejście do wsparcia sprzedaży

Nasz Partner – Agencja Interaktywna Eurohost, rozszerzyła zakres swoich usług o nowy obszar, jakim jest produkcja i sprzedaż słodyczy reklamowych. W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi Klienta w nowej działalności – Sweet Corner – powstał sklep internetowy sweet-corner.eu , który ma zapewniać jej sprawne działanie.

logo_z_podpisem

Sweet Corner to sklep internetowy mający w swojej ofercie szeroki wybór słodyczy reklamowych. Zachęcamy do zamówienia pysznych słodyczy prezentujących TWOJE logo lub hasło reklamowe. Jest to obecnie znacznie bardziej skuteczna reklama niż zwykła ulotka lub baner reklamowy.

Czym są słodycze reklamowe? To określenie obejmuje krówki, landrynki, lizaki, czekolady, ciastka, bombonierki i inne słodkości, których głównym celem jest reklamowanie Waszej firmy w formie nadruku logo bądź dowolnej treści tekstowej na opakowaniu. Są idealnym uzupełnieniem każdej kampanii marketingowej, miłymi i niezwykle ważnymi gośćmi wszelakich konferencji, eventów, meetingów.

Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszego słodkiego działania.

Marcin Piskorz
Sweet-Corner
Partner działający w ramach Sieci Partnerskiej Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol