Szeroka działalność edukacyjna

Migracja z innego oprogramowania (przeniesienie danych) oraz wdrożenie oprogramowania drEryk, dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, są niezwykle proste. Intuicyjność i łatwość obsługi oprogramowania drEryk jest ceniona przez naszych nowych Klientów. Przeprowadzane przez nas szkolenia cieszą się dużym uznaniem, pozwalając na szybkie i kompleksowe poznanie obsługi oprogramowania drEryk w sposób zrozumiały dla każdego Użytkownika, niezależnie od stopnia zaawansowania obsługi komputera.

W ramach wdrożenia zapewniamy profesjonalną konfigurację oprogramowania oraz przeniesienie danych osobowych pacjentów. Na życzenie Klienta możemy również przenieść do oprogramowania drEryk dane medyczne pacjentów.

Warsztaty dla użytkowników drEryk „Jak to działa”

Spotkania pozwalające na jeszcze lepsze poznanie oprogramowania drEryk przez naszych Użytkowników.Pracownicy Asysty Technicznej i Produkcji przedstawiają nowości i plany rozwoju oraz praktyczne przykłady użycia funkcjonalności oprogramowania drEryk

Cykl spotkań regionalnych dla zainteresowanych oprogramowaniem drEryk

Przez cały rok na terenie całej Polski organizujemy spotkania dla osób zainteresowanych oprogramowaniem drEryk. Chcesz dowiedzieć się więcej, zobaczyć prezentację możliwości oprogramowania drEryk – sprawdź kiedy odbywa się najbliższe spotkanie w Twojej okolicy.

Zapraszamy!