Wyłączenie starej architektury systemu erLab

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że z dniem 1 marca 2019 r. aplikacja drEryk będzie komunikować się z systemem erLab wyłącznie w nowej, centralnej architekturze. Oznacza to, że od tego momentu obsługa zleceń na wykonanie badań przez współpracujące laboratoria będzie możliwa jedynie poprzez nowe centralne rozwiązanie, działające z powodzeniem od czerwca 2018 r. Do końca marca 2019 r. będzie jeszcze możliwe odebranie wyników zleceń wysłanych do końca lutego z użyciem starej architektury. Nowe rozwiązanie nie różni się funkcjonalnie od dotychczasowego, natomiast zwiększa stabilność działania systemów oraz pozwala na szybsze reagowanie na zmiany bez konieczności aktualizacji aplikacji drEryk.   

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że od początku procesu budowania nowej architektury systemu erLab (marzec 2018) świadczyliśmy pełne wsparcie dla laboratoriów i dostawców oprogramowania, odpowiadając na bieżąco na wszystkie pytania i wątpliwości, które się pojawiały, a także przygotowując środowiska testowe.

W przypadku, gdy nie jesteście Państwo pewni czy laboratoria, z którymi współpracujecie działają w nowej architekturze, prosimy o kontakt z ich przedstawicielami celem potwierdzenia tego faktu. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań wspierając aktywnie prace integracyjne.

Z wyrazami szacunku 
drEryk Sp. z o.o.