Drodzy Użytkownicy! Ogłaszamy dziesiątą edycję autorskiego projektu drEryk Idea, który umożliwia aktywny udział w rozwoju możliwości, jakie oferuje oprogramowanie drEryk Gabinet.
Dzięki Twojej opinii dowiemy się jakie rozwiązania są dla Ciebie najważniejsze, a naszym zadaniem będzie wdrożenie ich w życie!
Wzajemna komunikacja i otwartość na opinie i spostrzeżenia naszych Użytkowników to podstawa naszego wspólnego sukcesu!
Jak wziąć udział w projekcie drEryk Idea?
Użytkownik ma możliwość bezpośredniego przejścia do ankiety z poziomu oprogramowania za pomocą banera w panelu logowania lub komunikatu w panelu powiadomień. Ponadto nasi Użytkownicy otrzymają na swoje skrzynki e-mail powiadomienie o możliwości udziału w projekcie drEryk Idea.

W tej odsłonie naszego projektu nasi Użytkownicy mogą podzielić się z nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami w ramach następujących sekcji:
- Rejestracja i obsługa Pacjenta
- Widok wizyty
- Dane medyczne oraz pozostałe obszary
Dziękujemy za każdy głos w ramach ankiety!
Poznaj zmiany zaproponowane przez Użytkowników w poprzedniej edycji projektu
W ramach poprzedniej edycji projektu drEryk Idea nasz Zespół, przy współudziale aktywnej społeczności naszych Użytkowników, wprowadził następujące zmiany:
- dodanie opcji zarejestruj z widoku listy zarejestrowanych pacjentów;
- informacja o nowych wynikach badań pojawiająca się także w trakcie trwającej wizyty;
- pole komentarz widoczne podczas rejestracji pacjenta;
- usprawnienie przypisywania produktów jednostkowych podczas importu umowy;
- formatowanie tekstu w oknach edycji oraz dyktafon.
- dodanie możliwości powiązywania produktów jednostkowych z procedurą ICD9 w POZ.
Zachęcamy do śledzenia profili drEryk w mediach społecznościowych, pozostańmy w kontakcie!