Bezpłatny Kreator Wydruków w drEryk – koronawirus

Download images
Nasz Zespół wprowadził szablon Ankiety Wstępnej Kwalifikacji opublikowanej przez Centralę NFZ do przykładowych druków w module Kreator Wydruków. Od teraz przez miesiąc wszyscy Klienci mogą za darmo korzystać z tego rozwiązania bez konieczności zgłaszania się. Wystarczy, że po otrzymaniu maila z instrukcją od naszej Asysty Technicznej wykonają Państwo aktualizację licencji.
Chcemy zapewnić, że staramy się możliwie najlepiej wesprzeć Państwa technologicznie w tym trudnym okresie.

W obliczu wzrostu liczby zachorowań związanego z epidemią koronawirusa służba zdrowia musi przygotować się do nadchodzącego zagrożenia oraz podejmować sprawne i efektywne działania.
Nasz Zespół wprowadził szablon Ankiety Wstępnej Kwalifikacji opublikowanej przez Centralę NFZ do przykładowych druków w module Kreator Wydruków. Od teraz przez miesiąc wszyscy Klienci mogą za darmo korzystać z tego rozwiązania bez konieczności zgłaszania się. Wystarczy, że po otrzymaniu maila z instrukcją od naszej Asysty Technicznej zostanie wykonana aktualizacja licencji. Jako firma drEryk od zawsze staramy się prowadzić swoją działalność w sposób społecznie odpowiedzialny. Świadcząc usługi tysiącom lekarzy, czujemy się współodpowiedzialni za ich bezpieczeństwo. W aplikacji drEryk każdy lekarz ma możliwość przeprowadzenia porady telefonicznej/mailowej. Dlatego udostępniamy Państwu krótką instrukcję dotyczącą rejestracji porady telefonicznej/mailowej. Wystarczy poprzez Funkcje Specjalne Lekarza/Ustawienia/Wizyta zaznaczyć opcję Porada telefoniczna/mailowa.

Szczegółowa instrukcja dostępna pod linkiem:

https://dreryk.pl/teleporada-jako-element-zapob…

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji!
Pobierz obrazki Pobierz obrazki
Piotr Staniec
tel. kom.: 605 506 026
piotr.staniec@dreryk.pl

Województwa: lubelskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie

Jarosław Słodziński
tel. kom.: 605 506 038
jaroslaw.slodzinski@dreryk.pl

Województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Comments are closed.