Teleporada jako element zapobiegawczy w zagrożeniu wystąpienia Koronowirusa SARS-CoV-2

Szanowni Państwo,

W związku z zamieszczonym komunikatem Centrali NFZ „Teleporady dotyczące koronawirusa w przychodniach” (https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/teleporady-dotyczace-koronawirusa-w-przychodniach,7621.html), udostępniamy Państwu krótką instrukcję dotyczącą rejestracji porady telefonicznej/mailowej.

W aplikacji drEryk każdy lekarz ma możliwość przeprowadzenia Porady telefonicznej/mailowej.

W tym celu należy poprzez Funkcje Specjalne Lekarza/Ustawienia/Wizyta zaznaczyć opcję Porada telefoniczna/mailowa.

Następnie po otwarciu wizyty wybieramy Porada telefoniczna/mailowa.  

Od 11-go marca br. włącznie
udostępniamy bezpłatnie wszystkim naszym Klientom moduł Kreator Wydruków. 

W obliczu wzrostu liczby zachorowań związanego z epidemią koronawirusa służba zdrowia musi przygotować się do nadchodzącego zagrożenia oraz podejmować sprawne i efektywne działania.

Nasz Zespół wprowadził szablon Ankiety Wstępnej Kwalifikacji opublikowanej przez Centralę NFZ do przykładowych druków w module Kreator Wydruków. Od teraz przez miesiąc wszyscy Klienci mogą za darmo korzystać z tego rozwiązania. W celu uruchomienia usługi prosimy o kontakt z działem handlowym lub asystą techniczną. 

Jako firma drEryk od zawsze staramy się prowadzić swoją działalność w sposób społecznie odpowiedzialny. Świadcząc usługi tysiącom lekarzy, czujemy się współodpowiedzialni za ich bezpieczeństwo.

Comments are closed.